III. absolventský koncert

Úterý 22. května 2018

se koná v sále ZUŠ v 17:00 hod.

11. Jiří Jirmal - Baden Jazz Suite pour guitare 3.části -Simplicitas, Berceuse, Rondo a la samba 2. Tommy Emmanuel - Angelina Šimon Kozák4/IIkytara Hon Zdeněk 14 min.
2Milan Dvořák: Jazz minietuda č.8 Eugenie Rocherolle: La Danza - čtyřručkaKlára Klásková4/IIklavír Poláková Faiglová JeanettaLucie Klásková 3 min.
3Antonio Cofalik: Dva oslíci film.hudba: Piráti z KaribikuKlára Klásková4/IIklavír , violoncello Poláková Faiglová Jeanetta 3 min.
4Milan Dvořák: Jazz minietuda č.16 Eugenie Rocherolle: Les Avenues De ParisKlára Klásková4/IIklavír Poláková Faiglová Jeanetta 5 min.
5Parov Stelar: CatgrooveAdam Bajger4/IIklavír Klegová Jana 3 min.
6Ramin Djawadi:Hra o trůny/ soundtrack/Adam Bajger4/IIklavír Klegová JanaJan Hertl kl.,Zuzana Bernátová kontrabas 3 min.
7Praeco: Quinn a Valor /irská balada/Adam Bajger4/IIklavír Klegová Jana 4 min.
8Clint Mansell: Requiem for a DreamAdam Bajger4/IIklavír Klegová Jana 5 min.
9Kabát - Dole v doleKateřina Slaběňáková4/IIBicí nástroje Závacký DalimilNahrávka 3 min.
10Bobby McFerrin - Don’t Worry Be HappyKateřina Slaběňáková4/IIBicí nástroje Závacký DalimilKapela 4 min.