Hudební podvečer v rámci ZUŠ OPEN

Čtvrtek 24. května 2018

se koná v sále ZUŠ v 17:00 hod. V programu se Vám předvedou i kurzisté studia pro dospělé.

1Milan Dvořák: Jazzové minietudy č.4 - C dur Eduard Douša: Hudba k romantickému filmuValérie Lichnová j.h.4/Iklavír Poláková Faiglová Jeanetta 3 min.
2lidová: Jak se ten měsíčekLenka AdámkováPNVzpěv-kurzista Bortlová Barbora, Mgr.Martin Pančocha 2 min.
3angl.lid.: Greensleeveskomorní soubor3/Ihsl,vcl,EKN.zobc.fl Kumová Olga 3 min.
4Caterine Rollin: DaydreamTereza Fulnečková6/Iklavír Poláková Faiglová Jeanetta 2 min.
5M. Dvořák. Jazz mietudy č.8,16 Dan Coates: UkolébavkaKateřina FulnečkováPNVklavír Poláková Faiglová Jeanettakurzista 5 min.
6Kurt Oberleitner - Prélude RomanticaJan Jedlička5/Ikytara Hon Zdeněk 3 min.
7J.Šlitr - SluníčkoKateřina Lacná3/Iklarinet Hanák TomášEKN-T.Hanák 2 min.
8J. Celba-Maková panenkaJana Šebestová5/Izob. flétna Valderová Miroslava, DiSJakub Sivek-kytara 2 min.
9B. Britten - Alpská suita Příjezd do Zermattu Švýcarské hodinky Kristýna Šeděnková, Lucie Rudinská, Kateřina Pazdziorová7/Izob. flétny Valderová Miroslava, DiS- 3 min.
10E. Sheeran - Perfect Pablo Beltrán Ruiz - SwayLucie Kláslová,Martina Klečková, Terezka Fulnečková a Dan.Horváth4/Ikláves. nástroje a s Hanák Tomášorch. 5 min.
11lid.:Šili ševci R.Voss: Bella BimbaVáclav Homola2/IEKN Kumová Olga 2 min.
12Jedno zrnko popelaLily Tranová1/Ihousle Kumová Olga 1 min.
13M. Oldfield: Sentinel Game of Thronnes - Light of the seven Adam Dušenka3/IIEKN Mixa Přemysl, DiS. 4 min.