Školní kolo soutěží MŠMT ve zpěvu

Čtvrtek 25. ledna 2018

1lidová- Šetrnost Emil Hradecký- To je on lidová - Bude zimaVáclav SlezákPNVzpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 3 min.
2lidová- Nic nedbám lidová-Hořela lípa Václav Mladý- Kolébám těMatylda Kempná1/Izpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 3 min.
3Václav Mladý- Koleda lidová- Na našem dvořeBarbora Kalmusová1/Izpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 3 min.
4lidová- Hrály dudy lidová- Šla Nanynka do zelíŠtěpánka PokludováPNVzpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 2 min.
5lidová- Kdes holubičko.... Václav Mladý- Psaní vlaštovičceKhanh Linh LucPNVzpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 2 min.
6Fr.Sládek: Nic nedbám Václav Bláha: Babí léto J. Růžek: Okáč Emma Soncin1/Izpěv Bortlová Barbora, Mgr.MgA. Michal Bárta 2 min.
7Viktor Kalabis: Prídi Janík Václav Mladý: Kolébám tě Karel Bendl: Na zahraděLenka Pajurková2/Izpěv Bortlová Barbora, Mgr.MgA. Michal Bárta 3 min.
8Viktor kalabis: Ten chlumecký zámek Václav Bláha: Jakube, TruhlářOndřej Bindač2/Izpěv Bortlová Barbora, Mgr.MgA. Michal Bárta 3 min.
9lidová- Za tou naší stodoličkou... K. Hába- Travička zelená F. Němec - VrabčáciDaniel MachalaPNVzpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 3 min.
10Lidová- Vyletěla holubička... P. Novák- MravenciEma FigalováPNVzpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 2 min.
11lidová- Du Valaši... Karel Bendl- Žežulka lidová- Na tom.....Alice Štěpánková1/Izpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 3 min.
12Lidová- Pod našima okny J. Brahms- VečerníčekNela Starková1/Izpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 3 min.
13lidová: Ach ráno, ráno Milan Lichard: Vzal bych ťa ja Karel Bendl: Modrá očka Tadeáš Těhan5/Izpěv Bortlová Barbora, Mgr.MgA. Michal Bárta 3 min.
14lidová: Loučení, loučení J. Brahms: VečerníčekMartina Vykouřilová3/Izpěv Bortlová Barbora, Mgr.MgA. Michal Bárta 3 min.
15Jaroslav Křička- Svatojánské mušky lidová- V kolaji vodaJitka Zapletalová2/Izpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 3 min.
16L. Němec- Sedmikráska lidová- Na tom pražském mostěJohana Ševčíková3/Izpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 3 min.
17lidová- Zakukala..... Jaroslav Uhlíř- Září lidová- MarjánkaMarie Slezáková3/Izpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 3 min.
18lidová- Já mám koně... N. Budaškin- Vyrostla.... lidová- Jedna, dvě, tři....Adam Halász3/Izpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 3 min.
19lidová- Což se mně.... L. Janáček- Vkolaji voda CH. CHaplin- SmileJana Doležalová5/Izpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 5 min.
20Lidová- Až já pojedu... B. Martinů- Hlásný W. A. Mozart- árie Bastiena G. Gershwin- Some body....Dana Paličková6/Izpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 6 min.
21lidová Sadila... lidová Hořela lípa.... W. A. Mozart- árie BastienkyAnna Fojtáchová6/Izpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 4 min.
22lidová- Anička, dušička... L. janáček Stálost A. Scarlatti- Giá.... M. I. Glinka- Hudět viter.... F. Loewe- I COULD HAVE DANCED ALL NIGHTNicole MoravcováPNV2zpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 9 min.
23Lidová- Ach, prší, prší... M. SCH. Trnavský- Ej točí.... C. Franck- Panis angelicus W. A. Mozart- árie Barbaríny A. L. Webber- Poslední večeřeNatálie Sýkorová2/IIzpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 9 min.