Content

Koncert vycházejících hvězdiček

Pondělí 26. února 2018

se koná v hudebním sále DK Akord v 17:00 hod.

Výpis přihlášených žáků

c.ProgramJméno žákaRočníkNástroj UčitelDoprovod/info Čas
1Lidová- Na našem dvoře K. Hába- KoledaBarbora Kalmusová1/Izpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 2 min.
2lid. : Pod dubem za dubemLily Tranová,Jakub Grygar1/Ihousle Kumová Olga 1 min.
3lid.: Darmo sa Ty trápíškomorní soubor1/Ihsl.zobc.fl, EKN Kumová Olga 2 min.
4J. Matásek: Splašené koštěBarbora Kalmusová3/Iklavír Orlitová Renáta-- 1 min.
5M. Vozar: Čáp, KlaunNatálie Sochorová1/Iklavír Orlitová Renáta-- 1 min.
6T. Susato: RondoLenka, Lada, Stela Srpová1/IPříčná flétna a zobc Bc. Monika Kozmonová 2 min.
7K. Svoboda: Tři oříškyFrantišek Fabian , Anna Fabianová1/IPříčná flétna a zobc Bc. Monika KozmonováMartin Pančocha 2 min.
8lidová- Šetrnost lidová- Bude zima... Dětská- To je onVáclav Slezák1/Izpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 2 min.
9amer. lid. Twinkle, Twinkle Little StarDavid Klíš1/IEKN Kumová Olga 1 min.
10J.Bezděk: UkolébavkaVojtěch Šeděnka, Václav Homola2/IEKN Kumová Olga 1 min.
11lidová- Hrály dudy lidová- Šla Nanynka do zelíŠtěpánka PokludováPNVzpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 2 min.
12Josef Blatný: Moderato Petr Eben: Vlak se rozjíždíElisabet Soncin3/Iklavír Poláková Faiglová Jeanetta 2 min.
13Antoni Cofalik: PoníkLily Tranová,Vít Lettovský1/Ihousle Kumová OlgaJeanetta Poláková Faiglová 2 min.
14Iron Urks: Kocourek PetrRebeka Kocurková1/Izpěv Bortlová Barbora, Mgr.MgA. Michal Bárta 1 min.
15Iron Urks: Courálek, Proč?Lilly RazoukováPNVzpěv Bortlová Barbora, Mgr.MgA. Michal Bárta 1 min.
16J. Růžek: OkáčEmma Soncin1/Izpěv Bortlová Barbora, Mgr.MgA. Michal Bárta 1 min.
17lid.: Běžela ovečka JahůdkaHa Mi Ngo1/IEKN Kumová Olga 1 min.
18moravská lidová - Rybička maličká Ilja Hurník - Hop a skok přes potok - Žabka Jan Hostáň - Bázlivý Hudební hrátky a 1. ročník hudební naukyPNVZpěv Vašková Eva, dipl.um.Renata Orlitová 4 min.
19M.Hošek - TangoMiroslav Král2/Izob.fl. Hanák TomášEKN-T.Hanák 2 min.
20W.A.Mozart - MenuetJiří Večeřa1/Iklarinet Hanák TomášEKN-T.Hanák 2 min.
21J.Ježek- Ezop a BrabenecAnna Šindelovská1/Iklarinet Hanák TomášEKN-T.Hanák 2 min.
22anonym-HupaufAmálie Anna Konickova1/Izob. fletna Valderová Miroslava, DiSr. Orlitová 2 min.
23piseňAdam Švaňa1/Izob. fletna Valderová Miroslava, DiSr. Orlitová 1 min.

Celkový čas :: 38 min.